Kategorie: Blog

Antoniovy modelky: Žaneta

Antoniovy modelky: ŽanetaNěkteré modelky to jen ze zvědavosti zkusí, jiné focení zaujme více a dlouhodoběji. S těmi pak postupně vznikají celé cykly a vymýšlí se nové, třeba i náročnější projekty. Jednou z modelek, s kterými jsem zatím měl i dlouhodobější spolupráci, je Žaneta. V současné době máme za sebou 5 focení a plánujeme další...


Žanetu jsem kontaktoval v říjnu 2008 jednoduchým vzkazem na www.libimseti.cz, ten obsahoval i odkaz na můj web.


Žaneta: "Když jsem shlédla portfolio na akty-antonio.cz, fotografie mne natolik zaujaly, že jsem se chtěla také zkusit vyfotit. Uvažovala jsem samozřejmě o focení i dříve, ale nevěděla, na koho se můžu obrátit, protože jsem chtěla jiné foto, než v klasickém ateliéru kde se fotí profilové fotky."


Poprvé se tedy fotilo v listopadu 2008 v mém tehdejším malém ateliéru s kouzelným oknem…

Žaneta: "Moje představa byla nafotit fotografie jen trochu poodhalené, jelikož jsem se styděla a neměla s tím zkušenost. Právě kvůli ostychu jsem focení i chvíli zvažovala, než se nakonec odhodlala."


A jaké tedy pro tebe bylo tvé první focení?

Žaneta: "Před focením jsem byla nervózní, že se budu muset svléknout před cizím mužem – fotografem a stát poprvé nahá před objektivem. Hudba při focení mne však uvolnila, a když jsem se dívala do objektivu, tak už jsem tak nervózní nebyla a strach s ostychem pomalu odcházely."


A vidíš u sebe nějakou změnu během těch 5-ti focení?

Žaneta: "Jsem uvolněnější, nestydím se a pózuji, tak jak mě napadne, nebo jak ty požaduješ. Pro mě bylo nejvíc uvolněné poslední focení u rybníka, kde jsem se cítila být svá a navíc to byl takový dárek k mým 30. narozeninám…"
A máš nějakou fotku, která je tvoje "nej"?

Žaneta: "Tahle fotka, která je vpravo je přesně to co byl můj sen nafotit. Je tak čistá, neprovokujcí a přitom jsem tam nahá. Je jedna z prvních fotek nafocené tebou. Navíc mě vystihuje, jsem to já, vyjadřuje moje pocity, co mi život dal i vzal...moje štěstí, či trápení..."
Shlédnout další fotky můžete v níže přiložené galerii a určitě napište i komentář, jak se vám článek líbil a popř. co byste uvítali, nebo vás zajímalo v dalších podobných článcích. Pokud byste měli nějaký dotaz zajímavý dotaz, budou průběžně komentovány. (nevhodné příspěvky budou mazány)


Vydáno: 8.5.2010 12:10 | 
Přečteno: 15827x | 
Autor: Antonio