Kategorie: Blog

Antoniovy modelky: Žaneta

Antoniovy modelky: ŽanetaNěkteré modelky to jen ze zvědavosti zkusí, jiné focení zaujme více a dlouhodoběji. S těmi pak postupně vznikají celé cykly a vymýšlí se nové, třeba i náročnější projekty. Jednou z modelek, s kterými jsem zatím měl i dlouhodobější spolupráci, je Žaneta. V současné době máme za sebou 5 focení a plánujeme další...


Žanetu jsem kontaktoval v říjnu 2008 jednoduchým vzkazem na www.libimseti.cz, ten obsahoval i odkaz na můj web.


Žaneta: "Když jsem shlédla portfolio na akty-antonio.cz, fotografie mne natolik zaujaly, že jsem se chtěla také zkusit vyfotit. Uvažovala jsem samozřejmě o focení i dříve, ale nevěděla, na koho se můžu obrátit, protože jsem chtěla jiné foto, než v klasickém ateliéru kde se fotí profilové fotky."


Poprvé se tedy fotilo v listopadu 2008 v mém tehdejším malém ateliéru s kouzelným oknem…

Žaneta: "Moje představa byla nafotit fotografie jen trochu poodhalené, jelikož jsem se styděla a neměla s tím zkušenost. Právě kvůli ostychu jsem focení i chvíli zvažovala, než se nakonec odhodlala."


A jaké tedy pro tebe bylo tvé první focení?

Žaneta: "Před focením jsem byla nervózní, že se budu muset svléknout před cizím mužem – fotografem a stát poprvé nahá před objektivem. Hudba při focení mne však uvolnila, a když jsem se dívala do objektivu, tak už jsem tak nervózní nebyla a strach s ostychem pomalu odcházely."


A vidíš u sebe nějakou změnu během těch 5-ti focení?

Žaneta: "Jsem uvolněnější, nestydím se a pózuji, tak jak mě napadne, nebo jak ty požaduješ. Pro mě bylo nejvíc uvolněné poslední focení u rybníka, kde jsem se cítila být svá a navíc to byl takový dárek k mým 30. narozeninám…"
A máš nějakou fotku, která je tvoje "nej"?

Žaneta: "Tahle fotka, která je vpravo je přesně to co byl můj sen nafotit. Je tak čistá, neprovokujcí a přitom jsem tam nahá. Je jedna z prvních fotek nafocené tebou. Navíc mě vystihuje, jsem to já, vyjadřuje moje pocity, co mi život dal i vzal...moje štěstí, či trápení..."
Shlédnout další fotky můžete v níže přiložené galerii a určitě napište i komentář, jak se vám článek líbil a popř. co byste uvítali, nebo vás zajímalo v dalších podobných článcích. Pokud byste měli nějaký dotaz zajímavý dotaz, budou průběžně komentovány. (nevhodné příspěvky budou mazány)


Vydáno: 8.5.2010 12:10 | 
Přečteno: 15354x | 
Autor: Antonio

Komentáře rss


, - odpovědět
avatar
Pěkné fotky, Antonio umíš vystihnout ženské vlastnosti. Slečna se mi líbí, krásně popsala jak se pomalu zbavovala ostychu.
Se nedivím, Antonio umí člověka uvolnit svým osobním šarmem. 1
, - odpovědět
avatar
Děkuji Šárince, Evitce a obzvlášť Tomáškovi, který mě moc potěšil a dojal... 1
, - odpovědět
avatar
S Žanetkou jsem měl to štěstí se seznámit a tak vím jak moc nádherná, šarmantní, míla, hodná a půvabná je. Tyto skvělé fotky to jen dokyzují. Každý pohled do Žandiných očí, pohled na její vlasy, bezchybné křivky těla je pohlazením pro oko každého muže. Žaneta = ideál bezchybné ženy 1
, fota zanetka odpovědět
avatar
Take jsem mela tu prilezitost nahlednout do osobniho zivota Zanetky. Foceni me dosti zajma, jakozto za objektivem, tak i pred nim. Zanetka ma velmi dobre tvarovanou postavu na svuj zminovany vek. A jeji fotky jsou takrka bezchybne, prece jen mam vyhradu k prostredi, ale ctyri fota jsou pro me naprosto precizni..lepsi jsem nevidela. Akorat me zarazi,ze vsechny usmevy ze strany Zanetky jsou tak pesymisticke,vzdyt ona se umi, tak krasne smat, tak proc jednou nevycenit zuby a neukazat ten svudny usmev svetu?
, - odpovědět
avatar
Zdravím,jsem z toho opravdu nadšená...
Nádherné fotokrafie,překrásná Žanetka... 1
Děkuji,že jsem mohla shlédnout...