Kategorie: Blog

Rešovské vodopády

Rešovské vodopádyPříroda nabízí mnoho krásných míst, které přímo vybízejí a motivují k nápadům na focení. Jedno takových míst v mém okolí, která rád navštěvuji kvůli focení, jsou i blízké vodopády.

Příroda a prostředí je to prostě nádherné a nabízí spousty různých možností a místeček. Samozřejmě, že tam mám několik míst, jako je například hlavní vodopád, kde focení opakuji. K tomu však rád vyhledávám další drobné zajímavé scény, kam by modelka dobře zapadla. Zmíněná lokace jich nabízí nepřeberně mnoho a tak je stále co zkoušet, navíc i v průběhu dne se mění světelné podmínky, což dává další možnosti 1

Na toto focení jsem měl k dispozici dvě modelky, z nichž s jednou už jsem dříve fotil. Čas focení jsme se snažili přizpůsobit tak, aby tam v danou dobu bylo co nejméně turistů a na focení tak byl patřičný klid.

O malou dávku adrenalinu se postaral dřevěný most u Fialova mlýnu, který měl spoustu uvolněných, či propadajících se částí. Balancovat na nich s fotobrašnou na zádech nebyl rozhodně příjemný pocit, ale bez újmy to šlo jak tam, tak i zpět.

Spolupráce s oběma modelkami byla moc fajn a dívkám tímto děkuji 1

Dřevěný most u Fialova mlýnu


Vydáno: 18.7.2010 14:01 | 
Přečteno: 10639x | 
Autor: Antonio