Kategorie: Blog

Rešovské vodopády 2

Rešovské vodopády 2Jak jsem se zmínil v jednom z článků níže, blízké vodopády jsou jedním z mých oblíbených letních míst na focení, kam se stále rád vracím. Hlavní vodopád, vedlejší vodopád, skály a kameny, poskytují stále nové podměty a fotografické možnosti.

Modelku jsem měl sebou tentokrát jednu, abych se jí mohl více věnovat. Přiznám se, že pro focení mi to vyhovuje i lépe. Navíc to byla modelka, která se mnou nefotila poprvé, což bylo také pozitivně znát :-)

Začínali jsme opět dole v prostoru hlavního vodopádu, který se svými 10 metry patří mezi největší vodopády Jeseníků. Více nahoru proti proudu říčky Huntavy, pak lze obdivovat skalnaté údolí a kaskády menšího 3 metrového vodopádu, které zde říčka v průběhu staletí vyhloubila.

Není tak divu, že jsou tato místa hojně navštěvována turisty a fotografy přírodních krás. O čemž svědčí i mnohé fotografie z těchto míst na internetu. Já sám jsem tu určitě nebyl naposledy a jako vždy mám již hlavu plnou nápadů na příště. Takže pokud některou z čtenářek místo zaujalo, určitě mne může kontaktovat, milerád s ní výlet do tohoto krásného kouta přírody podniknu 1Vydáno: 5.8.2010 23:07 | 
Přečteno: 11057x | 
Autor: Antonio