Kategorie: Blog

Rešovské vodopády 2

Rešovské vodopády 2Jak jsem se zmínil v jednom z článků níže, blízké vodopády jsou jedním z mých oblíbených letních míst na focení, kam se stále rád vracím. Hlavní vodopád, vedlejší vodopád, skály a kameny, poskytují stále nové podměty a fotografické možnosti.

Modelku jsem měl sebou tentokrát jednu, abych se jí mohl více věnovat. Přiznám se, že pro focení mi to vyhovuje i lépe. Navíc to byla modelka, která se mnou nefotila poprvé, což bylo také pozitivně znát :-)

Začínali jsme opět dole v prostoru hlavního vodopádu, který se svými 10 metry patří mezi největší vodopády Jeseníků. Více nahoru proti proudu říčky Huntavy, pak lze obdivovat skalnaté údolí a kaskády menšího 3 metrového vodopádu, které zde říčka v průběhu staletí vyhloubila.

Není tak divu, že jsou tato místa hojně navštěvována turisty a fotografy přírodních krás. O čemž svědčí i mnohé fotografie z těchto míst na internetu. Já sám jsem tu určitě nebyl naposledy a jako vždy mám již hlavu plnou nápadů na příště. Takže pokud některou z čtenářek místo zaujalo, určitě mne může kontaktovat, milerád s ní výlet do tohoto krásného kouta přírody podniknu 1Vydáno: 5.8.2010 23:07 | 
Přečteno: 10751x | 
Autor: Antonio

Komentáře rss


, - odpovědět
avatar
...opravdu krásné fotky..exterier, světlo...KRÁSNÉ 1
, - odpovědět
avatar
výborná práce.... pro mě nejlíp na 1 10
, - odpovědět
avatar
No to říkám od začátku že to je nejhezci fotka
, Fotky odpovědět
avatar
U mě vede jednoznačně číslo 5 :) Líbí se mi, jak se ta vody třpití..
icon odpověděl(a)
Antonio
To je zrovna i "divoká karta" modelky :-)
odpověděl(a)
avatar
To jsou opravdu povedené fotky 1