Kategorie: Blog

Je čas jít dál...

Je čas jít dál...Když jsem před více než 8 lety začínal fotit, netušil jsem kam se tato záliba vyvine, ani co všechno díky ní zažiji a kolik nových lidí potkám. Vše se tehdy zdálo tak nedosažitelné... Ale stejně tehdy i dnes je pro mne nejdůležitější to jediné - fotit.

Rok 2013

Byl rokem změn. Postupně jsem vystřídal 3 zaměstnání a otevřel nový ateliér. Času na focení bylo střídavě málo a hodně. Přesto jsem fotil mnohem více, než předchozí roky, za což jsem velmi rád. Hlavně pak za každou chvíli strávenou s fotoaparátem u vody. Zcela nečekaně se také dvě z mých fotografií dostaly mezi výběr "101 nejlepších československých aktů". A největší díky za uplynulý rok platí opět všem těm, kteří se mi postavili před objektiv a pomohli mi tak tvořit.


A co dál do roku 2014?

Je potřeba jít zase dál, rád bych se zaměřil na co nejlepší přípravu každého focení a více se soustředil na spolupráci se stálejšími modelkami. Objevila se také potřeba zásadně oddělil zakázkovou a volnou tvorbu. Proto jsem se rozhodl, že v novém roce připravím v rámci projektu akty-antonio jen 19 focení. A pouze pro 7 z nich si vyberu nové zajímavé tváře. Rád poznávám nové lidi, ale poznal jsem již mnoho skvělých modelek s kterými bych rád prohloubil spolupráci a posunul ji zas o krok vpřed.

Budu rád, za veškerou vaši podporu a komunikaci. A proto bych chtěl i pravidelněji přispívat na svůj zdejší blog a pojmout ho jako takový "čtvrtletník až dvouměsíčník". Čili pokud předsevzetí vydrží, budete se moci každé 2-3 měsíce těšit na nový článek s fotografiemi.


Vydáno: 7.1.2014 15:00 | 
Přečteno: 3700x | 
Autor: Antonio
 | Hodnocení: