Kategorie: Blog

Znovu ve sklepě

Znovu ve sklepěFotky ze sklepa, o kterých byl, i jeden starší článek zřejmě zaujaly, protože v průběhu letošního roku se mi ozvaly hned 2 modelky se zájmem ve sklepě fotit. Jednou z nich byla modelka Tereza, která takto fotila poprvé a jak to dopadlo, uvidíte opět v malé galerii v článku.

Tereza na mne přišla díky jiné z mých modelek, která je její kamarádka (jedna ze dvou co se mnou byly na Rešovských vodopádech). Možnost focení ve sklepě si vybrala, protože napoprvé nechtěla fotit venku a ateliér jsem zrovna neměl.

A jak to vidí modelka?

Rozhodovala jsem se celkem dlouho :) tvý fota nemaj chybu a to mě lákalo, ale pořád jsem koukala, že vlastně fotíš v podstatě jen štíhlý holky a tak jsem si fakt musela dodat odvahu Tě oslovit 5.

Vzhledem k tomu že to pak bylo mé první focení, tak jsem si připadala divně a ještě v tom sklepě... zvláštní no :) nevim co k tomu víc říct... rozhodně kdyby to nebylo mé první focení, asi bych si to užívala jinak... Já nevěděla co dělat, jak se tvářit, prostě nedokázala jsem sama pózovat... a tak jsi mi musel víc říkat jak se postavit, kam se koukat…člověk to asi musí mít v sobě. Pocity mám teda spíš smíšené, ale zážitek to byl určitě skvělej. Myslím, že kdyby nás na focení bylo víc, anebo bych již měla předešlou zkušenost s focením, že by to bylo úplně jiný, víc nápaditý a uvolněný...

Fotky jsou ale krásný a rozhodně bych Tě v budoucnosti znova navštívila někde v atelieru nebo jiném zajímavém místě na focení.

Doufám tedy že s modelkou jsem se neviděl naposledy a těším se na další focení 1

Vydáno: 15.10.2010 11:08 | 
Přečteno: 7860x | 
Autor: Antonio